Dr Nina Uszkiewicz ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę na Oddziale Dermatologicznym w szpitalu wojewódzkim, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie w leczeniu chorób skóry.
Równolegle odbywała liczne kursy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki z zakresu dermatoskopii, co potwierdzają liczne certyfikaty.
Jest zwolenniczką naturalnych i harmonijnych efektów estetycznych.
Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, aktualizując swą wiedzę i praktykę poprzez uczestnictwo w licznych kursach, sympozjach oraz konferencjach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami na terenie województwa pomorskiego oraz łódzkiego, a od lipca 2015 prowadzi swoją własną klinikę „Skinfinity”.


Ilona Kucherenko – Kosmetolog

Cześć wszystkim! Chcę bliżej z wami się zapoznać ! I powiedzieć więcej o sobie. Nazywam się Ilona, ukończyłam Wyższą Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz ukończyłam studia medyczne na kierunku położnictwo. Od trzech lat w praktyce wykorzystuję swoją wiedzę i otrzymuję nową. Kieruję się holistycznym podejściem, uwzględniając wszystkie, istotne aspekty dotyczące trybu życia, codziennej pielęgnacji czy problemów zdrowotnych, ponieważ dbanie o skórę nie kończy się na wykonanym zabiegu w gabinecie. Uważam iż tylko dzięki takiemu podejściu osiągniemy trwałe efekty w terapii problemów związanych ze skórą, włosami i zachowamy je w dobrej kondycji. W pracy stawiam duży nacisk na wysokie standardy, dobrej jakości kosmetyki, zachowanie wszelkich zasad higienicznej i bezpiecznej pracy. Chcę rozwijać się jeszcze bardziej w swojej specjalności i widzieć zadowolonych pacjentów. Dziękuje że jesteście ♥️

Ilona Kucherenko dla Skinfinity