Dr Nina Uszkiewicz ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę na Oddziale Dermatologicznym w szpitalu wojewódzkim, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie w leczeniu chorób skóry.
Równolegle odbywała liczne kursy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki z zakresu dermatoskopii, co potwierdzają liczne certyfikaty.
Jest zwolenniczką naturalnych i harmonijnych efektów estetycznych.
Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, aktualizując swą wiedzę i praktykę poprzez uczestnictwo w licznych kursach, sympozjach oraz konferencjach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami na terenie województwa pomorskiego oraz łódzkiego, a od lipca 2015 prowadzi swoją własną klinikę „Skinfinity”.


Dr Marta Wójcik

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2012 roku. Po 13-miesięcznym stażu w szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie wyjechała z Polski. Za granicą odbyła specjalizację podczas 6-letniego pobytu w licznych klinikach w Szwajcarii i Niemczech. 

Uczestnictwo w licznych kursach psychosomatycznych pozwala mi patrzeć na pacjenta holistycznie – właśnie taki całościowy wgląd z jednocześnie indywidualnym podejściem do każdego są kluczem do postawienia rzetelnej diagnozy.
Współdecydowanie pacjenta w wyborze najlepszej dla niego formy leczenia z przedstawieniem mu jednocześnie najnowszych standardów medycznych zgodnie z medycyną opartą na faktach, to priorytety w mojej codziennej pracy.
W pracy korzystam z nowości i tego, co oferuje szybki rozwój medycyny, ale jednocześnie akceptuję postępowanie w zgodzie z naturą i z tym, co podpowiada własny instynkt pacjentki. 
Od początku mojej zawodowej drogi pracowałam z pacjentkami mówiącymi w różnych językach, pochodzących z różnych społeczności z czterech stron świata, o różnym światopoglądzie, dlatego tak bardzo kładę nacisk na indywidualizm.
Ochrona krocza podczas porodu to dla mnie priorytet odkąd wróciłam do Polski. Uświadamianie pacjentek w tym temacie traktuję jako jedną z ważniejszych moich zawodowych działalności. W wielu miejscach nadal błędnie zakłada się, że nacinanie krocza jest jednoznaczne z jego ochroną, mimo iż od wielu lat wiadomo, że nacinanie tkanek nie tylko nie ochrania, co jest celowym ich niszczeniem. Opierając się o badania naukowe staram się zmieniać to niepoprawne założenie. 

dr Marta Wójcik dla Skinfinity

Ilona Kucherenko – Kosmetolog

Cześć wszystkim! Chcę bliżej z wami się zapoznać ! I powiedzieć więcej o sobie. Nazywam się Ilona, ukończyłam Wyższą Szkole Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz ukończyłam studia medyczne na kierunku położnictwo. Od trzech lat w praktyce wykorzystuję swoją wiedzę i otrzymuję nową. Kieruję się holistycznym podejściem, uwzględniając wszystkie, istotne aspekty dotyczące trybu życia, codziennej pielęgnacji czy problemów zdrowotnych, ponieważ dbanie o skórę nie kończy się na wykonanym zabiegu w gabinecie. Uważam iż tylko dzięki takiemu podejściu osiągniemy trwałe efekty w terapii problemów związanych ze skórą, włosami i zachowamy je w dobrej kondycji. W pracy stawiam duży nacisk na wysokie standardy, dobrej jakości kosmetyki, zachowanie wszelkich zasad higienicznej i bezpiecznej pracy. Chcę rozwijać się jeszcze bardziej w swojej specjalności i widzieć zadowolonych pacjentów. Dziękuje że jesteście ♥️

Ilona Kucherenko dla Skinfinity