Dr Nina Uszkiewicz ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę na Oddziale Dermatologicznym w szpitalu wojewódzkim, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie w leczeniu chorób skóry.
Równolegle odbywała liczne kursy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki z zakresu dermatoskopii, co potwierdzają liczne certyfikaty.
Jest zwolenniczką naturalnych i harmonijnych efektów estetycznych.
Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, aktualizując swą wiedzę i praktykę poprzez uczestnictwo w licznych kursach, sympozjach oraz konferencjach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami na terenie województwa pomorskiego oraz łódzkiego, a od lipca 2015 prowadzi swoją własną klinikę „Skinfinity”.


Mgr Monika Koropacka specjalista laseroterapii, magister kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na oby dwu uczelniach na kierunku kosmetologii.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w topowych warszawskich gabinetach pielęgnacji urody skupiając się głównie na zabiegach poprawiających wygląd i kondycję skóry twarzy oraz ciała. Później powróciła w rodzinne strony aby rozwijać swoje umiejętności w zakresie kosmetologii profesjonalnej i leczniczej.
Chęć ciągłego pogłębiania wiedzy interdyscyplinarnej z obszaru medycyny kosmetologicznej i estetycznej skłoniła do odbycia wielu kursów specjalistycznych oraz wyboru Gabinetu Skinfinity jako docelowego miejsca pracy.