Dr Nina Uszkiewicz ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi, uzyskując dyplom lekarza. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę na Oddziale Dermatologicznym w szpitalu wojewódzkim, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie w leczeniu chorób skóry.
Równolegle odbywała liczne kursy uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz diagnostyki z zakresu dermatoskopii, co potwierdzają liczne certyfikaty.
Jest zwolenniczką naturalnych i harmonijnych efektów estetycznych.
Stale podnosi kwalifikacje zawodowe, aktualizując swą wiedzę i praktykę poprzez uczestnictwo w licznych kursach, sympozjach oraz konferencjach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Współpracowała z prestiżowymi gabinetami na terenie województwa pomorskiego oraz łódzkiego, a od lipca 2015 prowadzi swoją własną klinikę „Skinfinity”.


Maria Serabrakowa jest kosmetologiem z wykształceniem medycznym.
Po ukończeniu Witebskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Medycyny Ogólnej, pracowała jako lekarz internista. Z pasji do piękna dodatkowo ukończyła kurs kosmetologii estetycznej i równolegle pracowała również w tym zawodzie. Nieustająco powiększa swoją wiedzę na licznych warsztatach z zakresu kosmetologii, bada rynek kosmetologiczny, składy i skuteczność produktów. 🙂


Pani Oksana jest kosmetologiem z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyła studia wyższe magisterskie na kierunku kosmetologia w Społecznej Akademii Nauk.

“Kosmetologia to nie tylko moja praca, ale i pasja, w którą jestem zaangażowana w 100%.”

Swoją przygodę z kosmetykami zaczęła pracując jako doradca kosmetyków w aptece. To tam poczuła, że właśnie to chce w życiu robić: “Apteka to miejsce w którym poznałam wiele marek demokosmetyków. Na konsultacje przychodziło bardzo dużo ludzi z problemami skórnymi. Miło było, gdy klienci wracali i byli zadowoleni z dobranych dla nich przeze mnie kosmetyków”.

Widząc niepewność klientów w stosunku do składów i działania kosmetyków, Pani Oksana postanowiła rozpocząć przygodę w salonie kosmetologicznym.

I tak oto dziś jest ona do Państwa dyspozycji w kwestiach skórnych. Zapraszamy do konsultacji kosmetologicznych. Pani Oksana odpowie na pytania związane z pielęgnacją i pomoże w walce z niedoskonałościami skórnymi.

Pozdrawiam serdecznie, Oksana Gumenko