Mezoterapia Anti-Aging

Mezoterapia inaczej leczenie od środka to niechirurgiczna metoda regeneracji skóry polegająca na podawaniu drogą iniekcji (zastrzyków) substancji czynnych w głąb skóry w celu poprawienia jej metabolizmu, poprawienia mikrokrążenia i dotlenienia, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry.

Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia, nawilżenia i jędrności skóry. Cera staje się pełna blasku, jest wypoczęta i ma zdrowy koloryt. Mezoterapia cieszy się bardzo dużą popularnością, ponieważ śródskórne wprowadzenie substancji aktywnych gwarantuje widoczne efekty rewitalizacyjne, co wpływa na doskonałe samopoczucie pacjentów.

Gama produktów Aqashine

  • AQUASHINE REWITALIZACJA – Głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu
  • AQUASHINE BR REWITALIZACJA I ROZJAŚNIENIE – Głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym do skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu.

Jak działa mezoterapia dłoni preparatem Aquashine?

Mezoterapia igłowa dłoni polega na wkłuwaniu pod skórę igły bądź też kaniuli dostarczającej substancji odżywczych zawartych w preparacie. Takie bezpośrednie podawanie składników odżywczych i odmładzających sprawia, że zabieg jest wyjątkowo skuteczny. W przypadku mezoterapii dłoni zwykle chodzi o ujędrnienie skóry, pobudzenie jej regeneracji i odżywienie. Stosuje się w tym celu Aquashine zawierający kwas hialuronowy. Nawilża on skórę i pobudza syntezę kolagenu, utrzymującego jędrność skóry. Pozostałe substancje mają działanie ujędrniające, napinające skórę oraz silnie nawilżające.

 Fibroblasty produkują w zwiększonej ilości kolagen i elastynę. Skóra jest widocznie młodsza, a proces starzenia jest spowolniony. Po zabiegu skóra dłoni jest rozświetlona, elastyczna i gładka.